topbar
منو

درباره ما

سنگین یدک

فروشگاه سنگین یدک در سال 1376 فعالیت خود را در زمینه فروش لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی  آغاز نمود. از آن زمان تاکنون فروشگاه سنگین یدک خدمات خود را به شرکت ها، معادن، پیمانکاران، ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی و شهرداری ها ارائه نموده است.

با توجه به توسعه اینترنت و تغییر شیوه های خرید و منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم به  ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌شوند. امروزه با توجه به تغییر و تحولات بنیادی در شیوه زندگی، ارتباطات و رفت و آمد این روش جزء لاینفک زندگی شهری شده است. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده و همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی هستیم.

بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده و برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد، زندگی هوشمندانه‏‌ تری را سپری کنند.‌

همچنین برای انتخاب و خرید کالا دیگر کمتر کسی بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌نماید. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند.

این نیاز و حق انتخاب از امور روزمره و فردی فراتر رفته و سایر نیازهای سیستم های پیچیده تر را هم در بر گرفته است. بنا به همین پیشرفت ها ما نیز خود را با این چرخه و فرآیند هماهنگ و ارائه خدمات قطعات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی را در این بستر فراهم کرده ایم. هدف ما از انجام این کار شفاف سازی و ارائه خدمات با کیفیت بهتر و سرعت بیشتر است.

فیلتر بر اساس شهر محصول
سنگین یدک
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
سنگین یدک

قابل توجه مشتریان محترم

قبل از ثبت سفارش محصول با شماره تماس  09981296011 تماس حاصل فرمایید