topbar
منو

تجهیزات وابسته ATTACHMENT

سنگین یدک

چکشهای هیدرولیکی دمو خرید

سنگین یدک

چکش هیدرولیکی سوسان SOOSAN خرید

تجهیزات وابسته ATTACHMENT


ATTACHMENT یا تجهیزات وابسته شامل قطعاتی هستند که جهت انجام کارهای خاص به ماشین آلات راه سازی اضافه می گردند. تجهیزاتی مانند چکش هیدرولیکی، کراشر، آسفالت تراش و …، این تجهیزات با اتصال به ماشین آلات راه سازی و با استفاده از سیستم راهبری و کنترل ماشین آلات قابلیت های خاص و ویژه ای را ایفا می کنند.

چکش هیدرولیکی

چکش هیدرولیکی وسیله ای است که از طریق ضربه زدن به اجسام همانند یک چکش و قلم، آنها را خرد و یا تکه تکه می کند. فرآیند این ضربه با استفاده از سیستم هیدرولیک ماشین آلات راهسازی و به خصوص از طریق بیل های هیدرولیکی تامین می گردد.

امروزه ، چکش های هیدرولیکی در معادن بزرگ سنگ ، پس از انفجار برای کوچکتر کردن تکه های بزرگ سنگ جهت حمل و نقل آسان ، در جاده سازی برای خرد کردن سنگ های بزرگ موجود در مسیر کار و در مصارف شهری برای تخریب خانه و بتن های مسلح و همچنین کارهای تخریبی دیگر کاربرد فراوانی یافته اند.

ساختمان داخلی چکش به طور عموم از هفت قسمت تشکیل شده است:

سیلندر، سرسیلندر، پیستون، آکومولاتور، سوپاپ، بلوک سوپاپ، قلم، پین و بوش قلم

ویژگی های مهم چکش های هیدرولیکی در مقایسه با سایر تجهیزات حفاری

1- هزینه سرمایه گذاری کم

2- صرفه جویی در وقت در پروژه های کوچک

3- دامنه کاربرد زیاد چکش های هیدرولیکی

متاسفانه امروزه بسیاری از افراد بدون داشتن پیشینه کاری اقدام به واردات تعداد محدودی چکش هیدرولیکی از یک برند ناشناخته (که امکان دارد چکش هیدرولیکی با کیفیتی هم باشد) به بازار ایران می کنند و پس از فروش آنها در رابطه با خدمات پس از فروش هیچ مسئولیتی بر عهده نمی گیرند، و مشتری ها برای تهیه قلم و سیل کیت های تعمیری و … با مشکلات فراوانی مواجه می گردند.

چکش های هیدرولیکی که از طریق این سایت عرضه می گردند، از برند های قدیمی و صاحب نام در بازار ایران هستند که سالها در این بازار فعالیت داشته و امتحان خود را پس داده اند و کلیه لوازم یدکی آنها نیز موجود و واحد خدمات پس از فروش این برند ها ، آماده اعزام کارشناس جهت تعمیر ، سرویس و نگهداری این محصولات در سراسر ایران می باشد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
سنگین یدک
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
سنگین یدک

قابل توجه مشتریان محترم

قبل از ثبت سفارش محصول با شماره تماس  09981296011 تماس حاصل فرمایید